Verdikts zīmogi ir efektīvs instruments, kas palīdz uzlabot rēķinu apmaksu un uzņēmuma naudas plūsmu. Šajā rakstā mēs dalāmies ar praktiskiem padomiem par to, kā izmantot šos zīmogus un kā tie var pozitīvi ietekmēt jūsu uzņēmuma finanšu plūsmu.

Kam ir domāti zīmogi?

Verdikts zīmogi ir paredzēti izmantošanai uz rēķiniem, pavadzīmēm un atgādinājumu vēstulēm. Tas ir visaptverošs instruments, kas var uzlabot jūsu rēķinu apmaksas termiņu ievērošanu.

Kāds ir ieguvums?

Saskaņā ar mūsu klientu atsauksmēm, zīmoga izmantošana uzlabo rēķinu apmaksas procesu, it īpaši tiem rēķiniem vai pavadzīmēm, kas izsniegti uz pēcapmaksu. Zīmogs ir kā draudzīgs atgādinājums klientiem cienīt jūsu uzņēmumu un nekavēt rēķina apmaksu. Zīmogs arī ievērojami paaugstina rēķina izredzes tikt apmaksātam termiņā.

Kā tos lietot?

Digitālie zīmogi – šie zīmogi tiek izsniegti digitālā formātā un tos var viegli integrēt rēķinu uzskaites programmās un dokumentu šablonos. Ir pieejami gan zaļie, gan sarkanie zīmogi.

  1. Zaļos zīmogus ieteicams izmantot uz dokumentiem, kuru apmaksas termiņš vēl nav pienācis. Tas ir draudzīgs atgādinājuma zīmogs, kas mudina klientus izpildīt savas saistības laikus.
  2. Sarkanos zīmogus ieteicams izmantot uz rēķiniem, kuru apmaksas termiņš ir nokavēts. Šis zīmogs brīdina klientus par rēķina apmaksas kavējumu un norāda uz iespējamo ārpustiesas piedziņu.

Nepieciešams sistemātisks darbs

Nobeigumā jāuzsver, ka zīmoga izmantošana ir tikai viens no soļiem uz uzņēmuma finanšu uzlabošanu. Lai pilnībā saglabātu kontroli pār rēķiniem un nodrošinātu maksimālu rēķinu apmaksu, nepieciešams veikt sistemātisku darbu:

  • Sekot rēķiniem un to apmaksām;
  • Pārliecināties, vai klienti ir saņēmuši rēķinus un vai nav sūdzību;
  • Sekot apmaksas termiņiem;
  • Rīkoties pēc iespējas ātrāk, ja klients neapmaksā rēķinu pirmajās 30 dienās.

Verdikts rēķinu apmaksas monitoringa pakalpojums

Uzņēmumos augstāk minētie procesi dažkārt nav pietiekami labi organizēti. Var nebūt atbildīgās personas, skaidra procesa vai vēlmes zvanīt un atgādināt par rēķina apmaksas kavējumiem. Tāpēc Verdikts piedāvā arī ārpakalpojuma procesa pakalpojumu – rēķinu apmaksas monitoringu

Verdikts brīdinājuma zīmogi ir vērtīgs instruments, kas var pozitīvi ietekmēt jūsu uzņēmuma finanšu procesus.

Turklāt zīmogus piedāvājam bezmaksas jebkuram kurš aizpildīs mazu aptauju. Klikšķiniet virsū pogai zemāk un iegūstiet savus zīmogus, uzreiz pēc aptaujas aizpildīšanas. 

Vēlos saņemt savus zīmogus!