gadu pieredze

Atgūtu naudas līdzekļu

EUR

Vidēji uzvarētas tiesvedības ik gadu

Mums uzticas vairāk nekā

uzņēmēju

Mūsu komandas vīzija ir vairot klientu uzticību, kļūstot par labāko sadarbības partneri parādu atgūšanā, taupot klienta vērtīgāko resursu – laiku.

Pievienojies mums!

Meklējam: Juristu

Verdikts Juridiskās nodaļas uzdevums ir, izmantojot profesionālus risinājumus un individuālu pieeju, rūpēties par kreditora interesēm, nodrošinot efektīvu un profesionālu lietas juridisko risinājumu. Tavos ikdienas pienākumos būtu darbs ar juridisko un tiesvedības dokumentu sagatavošanu, saziņa ar zvērinātiem tiesu izpildītājiem, konsultāciju sniegšana klientiem, pārstāvība tiesas sēdes un citi ikdienas pienākumi sadarbībā ar nodaļas vadītāju.

Lasīt vairāk

Meklējam: Klientu attiecību vadītāju

Ja pārdošana Tev sagādā prieku, esi aktīva, pozitīva persona un vēl apveltīta ar izcilām argumentācijas spējām, tad tieši Tevi mēs meklējam. No savas puses nodrošināsim visu vajadzīgo informāciju (tai skaitā juridisko) un tehnisko atbalstu veiksmīgai un ilgai karjerai mūsu uzņēmumā. Tava ikdienā būs jaunu klientu piesaiste (aukstie zvani, tikšanās), esošo klientu attiecību uzturēšana, jaunu projektu īstenošana, ikmēneša plānotā pārdošanas apjoma izpilde, pakalpojumu prezentēšana un pārdošana.

Lasīt vairāk