Verdikts zīmogu serviss ir preventīvs risinājums, lai izvairītos no iespējamiem klientu maksājumu kavējumiem kā arī ātrai un efektīvai rēķinu apmaksas saņemšanai, nenododot tos parādu piedziņai.

  • Zīmogus iespējams izmantot uz rēķiniem, pavadzīmēm un vēstulēm.
  • Piedāvājam divu veidu zīmogus – zaļu un sarkanu.
  • Zaļais zīmogs ir draudzīgs aicinājums ievērot apmaksas termiņu. Tas pievērsīs ikviena klienta uzmanību apmaksas termiņam un veicinās savlaicīgu rēķina apmaksu.
  • Sarkanais zīmogs – brīdinājums! Gadījumiem, ja apmaksas termiņš jau tiek kavēts. Brīdinājuma zīmogs veicinās kavēto maksājumu ātrāku samaksu, kā arī skaidri norādīs uz sadarbības partneri, kas nepieciešamības gadījumā iesaistīsies parāda atgūšanas jautājumos.
  • Zīmogi ir pieejami gan digitāli, gan fiziski!
  • Digitālais zīmogs ir paredzēts lietošanai uz dokumentiem elektroniskā formā
  • Fiziskais zīmogs paredzēts uz dokumentiem, kurus izsniedzat drukātā, papīra formāta. (izgatavošanas izmaksas 60 EUR + PVN)

Verdikts atpazīstamība un reputācija paaugstinās ikviena rēķina apmaksas prioritāti.

Zīmogu servisu ir iespējams iegūt pilnīgi bezmaksas, noslēdzot sadarbības līgumu ar Verdikts:

  1. Noslēgtās sadarbības ietvaros Jūs saņemsiet bezmaksas Verdikts digitālos zīmogus, lai izvairītos no iespējamiem maksājumu kavējumiem un paātrinātu rēķinu apmaksu, nenododot tos parādu piedziņai. Ar Verdikts zīmoguapmaksas termiņš tiks pamanīts un respektēts!
  2. Sadarbojoties ar Verdikts, varēsiet būt droši brīdī, kad radīsies nepieciešamība pēc mūsu palīdzības parādu atgūšanas jautājumos, piedziņas procesu varēsim uzsākt nekavējoties!
  3. Sadarbība neuzliks nekādas papildu saistības, t.i. bez mēneša maksas u.tml., izmanto preventīvo līdzekli savlaicīgas rēķinu apmaksas saņemšanai, bet pie mums vērsies, tikai brīdī, ja tas ir tiešām nepieciešams!

Piesakies bezmaksas zīmogiem jau tagad!

AIzpildi kontaktformu un Verdikts klientu menedžeri ar Tevi sazināsies.