Risinājumi ir radīti ar vienu mērķi – palīdzēt jūsu uzņēmumam nezaudēt vērtīgo laiku un naudas līdzekļus.

Mēs varam kļūt par vērtīgu partneri, kas veicinās Jūsu biznesa izaugsmi. Verdikts piedāvāto biznesa risinājumu portfelī atradīsiet gan individuāli nozarei izstrādātus, gan arī universālus risinājumus, kas derēs neatkarīgi no nozares kurā darbojaties un biznesa specifikas.

Parādu atgūšana

Veiksmīgs bizness ir atkarīgs no prognozējamas naudas plūsmas un labām attiecībām ar klientiem un partneriem. Ja Jūsu klienti nespēj samaksāt laikā, Verdikts var palīdzēt šos parādus atgūt, vienlaikus samazinot parādsaistību negatīvo ietekmi uz Jūsu attiecībām ar klientiem.

Zīmogs

Klienti mēdz dažādu iemeslu dēļ aizmirst vai vienkārši neapmaksāt rēķinu laikā. Piedāvājam pieklājīgu, bet vienlaikus stingru Verdikts© zīmogu, kas palīdzēs paātrināt apmaksas un samazinās rēķinu nesamaksāšanas risku, vienlaikus saglabājot labas attiecības ar Jūsu klientiem.  

 

Debitoru reģistrs

Piedāvājam reģistrēt jūsu parādniekus publiskajos reģistros. Nokļūšana šajos reģistros būtiski apgrūtinās kredītu, līzingu un citu finanšu līdzekļu pieejamību, kā arī liegs dalību valsts publiskajos iepirkumos. Reģistrācija šajos reģistros paātrinās parādu atgūšanu.

Juridiskie pakalpojumi

Dažkārt vēršanās tiesā ir vienīgais un arī visefektīvākais veids, kā atrisināt ieilgušos strīdus ar parādniekiem, ja ārpustiesas parādu atgūšanas mēģinājumi nav bijuši sekmīgi. 

Laiks ir nauda. Iegūstiet abus!