Atsauksmes

 

Pakalpojumi tiek sniegti augstā profesionālā līmenī, uzņēmums pielāgojas klienta vēlmēm un atrod veiksmīgus problēmu risinājumus. AS “Siguldas Būvmeisters” rekomendē SIA “Verdikts” kā uzticamu sadarbības partneri.

AS “Siguldas Būvmeisters” Jurists Jānis Purgailis

A/S Siguldas būvmeisters atsauksme

 

 

Mēs esam ļoti apmierināti ar SIA Verdikts profesionālo pieeju. Tagad mums ir pastāvīgs juridiskais partneris, ar kuru mēs plānojam ilgtermiņa sadarbību. Ar Verdikts mēs jau esam paspējuši atgūt parādus no klientiem, kas mums šķita bezcerīgi. Verdikts vienmēr mūs informē par visām izmainām mūsu lietā, neatstājot pat sīkākās nianses bez uzmanības. Mēs sākām citādi aplūkot dokumentus, ar kuriem mēs strādājam. Ja rodas kāds juridisks jautājums, mēs vienmēr zinām, ar ko sazināties.

SIA AZ Welding Valdes loceklis Artūrs Zeiza

 

 

Lieliski padarīts darbs, atsaucība un spēja ātri orientēties situācijā, māk atrast pareizos risinājumus. Noteikti ieteiktu visiem maziem, vidējiem uzņēmumiem kuriem nav sava jurista, bet rodas tāda nepieciešamība pēc profesionālas palīdzības. Biju pozitīvi pārsteigts, ka Verdikts uzņēmuma pārstāvji ļoti daudz jau zināja par mūsu uzņēmuma konkrēto gadījumu, un precīzi zināja kā rīkoties. Un pats galvenais, labi padarīts darbs un pozitīvs rezultāts.

DG CONSTRUCTIONS Valdes loceklis Jānis Romanovskis

 

 

Verdikts, sadarbībā ar elektromontāžas uzņēmumu SIA “CAPITALIS INŽENIERSISTĒMAS”, vairāku gadu garumā ir apliecinājis sevi kā uzticams biznesa partneris un kā efektīva speciālistu komanda, kas palīdz man – savam klientam pārvarēt grūtibas. Verdikts man asociējas ar precīzu savstarpējo vienošanos izpildi un uz klientu interesēm vērstu personāla attieksmi.

CAPITALIS INŽENIERSISTĒMAS Valdes priekšsēdētājs Valters Ozols

SIA “CAPITALIS INŽENIERSISTĒMAS” atsauksme

 

 

Paldies parādu piedziņas firmai Verdikts par visai ātru rezultātu, kur parāds tika atgūts no klienta kurš ignorēja nesamaksātu rēķinu. Arī turpmāk sadarbosimies ar Verdikts.

VN Bruģis